بازی موبایل Critical Strike CS یک رقابت تیراندازی بسیار مهیج و اکشن را تحویل بازیکنان می دهد و سطوح بسیار هیجان انگیزی ار برای شما خواهد داشت. بازی دارای پیشرفت های زیادی است و همواره می توانید تروریست های موجود در بازی را شکست دهید و خودتان را برای تجربه یک رقابت اکشن سه بعدی تمام عیار، آماده کنید. بازی دارای آهنگ های زیبا و منحصربفردی است و همراه با گرافیک ناب، می تواند تجربه دلنشینی در پلتفرم موبایل محسوب شود.

با دانلود Critical Strike CS مهارت های خود را نشان خواهید داد و می توانید رقابتی انلاین با سرتاسر بازیکنان جهان داشته باشید. گزینه های سفارشی در بازی وجود دارد و می توانید با استفاده از تجربه خود، برای مدت زمان بی نهایت، همه سلاح ها و ادوات حمل و نقل خود را بهینه سازی کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS 9.23 Apk + Mod

کاور-Critical-Strike-CS

info

Critical Strike is a fast-paced modern multiplayer FPS counter terrorist game.
Are you a fan of the good old counter terrorists battles? Here is some news for you: There is the best 3D First Person Shooter in real-time.
Take the part in the vanguard at the battlefield of Critical Strike!

Play with friends or other players, you will love the shooting experience on your mobile device! It is FREE for limited time !
Compete with people around the world and show your skills.

WHAT’S NEW
– Worldwide Kill Leaderboard!
– New Skins & Chest!
– Weapon Upgrade!
– Custom room option – Private &Public!
– Improved Killcam!
– Hitmarker Fix!
– Various bug fixes and stability improvements!

رمز فایل: www.downloadha.com